Hea pakkumine! "Mirabelle" roheline purutee 50 g

"Mirabelle" roheline purutee 50 g

2307715900006

Roheline purutee õuna tükkide, apelsini koore tükkide ning vaniljega.

Koostisosad: roheline tee, õuna tükid, apelsini koore tükid, vanilje

Toodet pole enam laos

2,50 €

50,00 € / kg

"Mirabelle" roheline purutee 50 g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Õun on toitainerikas ning kiirendab jääkainete väljutamist kehast. Toksiinide väljumist soodustab õunas sisalduv pektiin, mis langetab ka veresuhkrut ja halva kolesterooli taset. Lisaks leidub selles viljas rohkesti kaaliumi ning C-vitamiini.

Vanilje annab jõudu, rahustab, tugevdab närve ja neerude tegevust ning aitab väsimuse korral.

"Mirabelle" roheline purutee koostis

Koostisosad: roheline tee, õuna tükid, apelsini koore tükid, vanilje

Paberkotikeses (50g) purutee

Tee põhjaks on kasutatud rohelisi Jaapani ja Hiina teesid.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee austajale, mõnusa lisamaitse annavad tees olevad õuna tükid, apelsini koore tükid ning vanilje. Purutee sobib suurepäraselt kingituseks.

Valmistamine: 250 ml vee kohta (80 kraadi) võtta 1 tl teepuru ja lasta tümmata ca 3-5 minutit.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPurutee
Paki kaal50g

Veel samas kategoorias