Milk Oolong purutee 50 g

2307720400003

Milk oolong on kordumatu piimaaroomi, kreemja struktuuriga poolfermenteeritud punane tee, mis on saanud rohelise ja musta tee parimad maitse- ja aroomiomadused.

Koostisosad: milk oolong

50 g

Toodet pole enam laos

6,00 €

100,60 € / kg

Milk Oolong purutee 50 g

OOLONG ehk Punane tee on pooleldi fermenteeritud tee, mis hõivab koha fermenteerimata rohelise ja täielikult fermenteeritud musta tee vahel. Selles tees on ühendatud rohelise ja musta tee parimad maitse- ja aroomiomadused. Lisaks sisaldab kaks korda rohkem kofeiini, kui must tee ning on vürtsikas ja vitamiinirikas. See tee omab ka organismi vastupanuvõimet tugevdavat toimet ning reguleerib seedetegevust. Kui juua oolong teed regulaarselt, siis väheneb vere kolesteroolisisaldus, eemalduvad organismist jääkained ning seeläbi alaneb ka kehakaal.

Erinevalt teistest teesortidest oolong puruteed võib ühest portsust teha korduvalt, isegi kuni 5 korda. Parim teetulemus pidi olema 3 ja 4 teetõmmisest.

Milk oolongi puhul on tegu 1980ndatel aretatud oolong tee sordiga. Algselt on pärit antud teesort Taiwanist. Milk oolongi aroom on kerge ning lilleline. Tee on kreemjas ja tunda on piima maitset. Originaal milk oolongil tuleb esile ennekõike klassikaline oolongtee maitse. Kuigi piima oolong on võrdlemisi noor teeliik, on ta juba saavutanud suure populaarsuse. Juues seda teed vähenevad kortsud, paraneb ainevahetus ning naha seisund. Olles seda teed üks kord proovinud, soovite peagi uuesti.

Milk Oolong purutee koostis

Koostisosad: milk oolong

Paberkotike (50g) puruteed

Soovitused

Sobib teenautijale,  kes otsib uutlaadi maitseelamust. See eksklusiive purutee sobib ka suurepäraselt kingituseks.

Valmistamine: 250 ml vee kohta (80 kraadi) võtta 1 tl teepuru ja lasta tõmmata ca 3-5 minutit.

Sisaldus/maitseOolong
Tee tüüpPurutee
Paki kaal50g

Veel samas kategoorias