Hea pakkumine! Lady Ginger roheline purutee ingveriga 60g

Lady Ginger roheline purutee ingveriga 60g

4743163000802

Roheline tee ingveri ja tsitruselistega

Koostisosad: roheline tee, ingver, ylang-ylangi ja laimi-tsitruse lõhna- ja maitseaine

4,00 €

66,60 € / kg

Lady Ginger roheline purutee ingveriga

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keev vesi jahutada ca 80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Ingverijuurel on märkimisväärne põletikuvastane toime. Viirushaiguste puhul aitab ingveritee leevendada haigussümptomeid ning kiirendab paranemist. Teaduslikult on tõestatud ingveri positiivne mõju seedimisele. Ingveriekstrakt aitab operatsioonijärgse iivelduse ja oksendamise vastu, samuti ka meresõidul või raseduse ajal tekkiva iiveldustunde vastu. Ingver stimuleerib seedetegevust, leevendab kõhukrampe.

Lady Ginger rohelise purutee koostis

Koostisosad: roheline tee, ingver, ylang-ylangi ja laimi-tsitruse lõhna- ja maitseaine

Metallkarbis (60g) purutee

Tee põhjaks on kasutatud suurelehelist rohelist teed.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee austajale, meeldiva ning omapärase maitsenüansi annavad ingver ja tsitruselised. Purutee sobib suurepäraselt kingituseks.

Valmistamine: 250 ml vee kohta (80 kraadi) võtta 1 tl teepuru ja lasta tõmmata ca 3-5 minutit.

Autumn Elegance roheline sencha purutee 60g
Roheline Hiina sencha tee kiivi, ananassi ja passionviljaga. Koostisosad: Hiina roheline sencha tee,...

Veel samas kategoorias