Hea pakkumine! Kirsitee 50 g

"Kirsitee" roheline purutee 50 g

2307716700001

Roheline purutee kirsi tükkidega

Koostisosad: roheline tee, kirsi tükid

Toodet pole enam laos

2,50 €

50,00 € / kg

"Kirsitee" roheline purutee 50 g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keev vesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Kirssides on palju kaaliumi ning ta on hea looduslik palaviku langetaja ning röga lahtisti. Lisaks alandavad vererõhku, korrastavad seedetegevust ning soodustavd liigsete soolade ja vee eraldumist organismist.

"Kirsitee" roheline purutee koostis

Koostisosad: roheline tee, kirsi tükid

Paberkotikeses (50g) purutee

Tee põhjaks on kasutatud rohelisi Jaapani ja Hiina teesid.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee austajale, mõnusa lisamaitse annavad tees olevad kirsitükid. Purutee sobib suurepäraselt kingituseks.

Valmistamine: 250 ml vee kohta (80 kraadi) võtta 1 tl teepuru ja lasta tõmmata ca 3-5 minutit.

Sisaldus/maitseKirss
Tee tüüpPurutee
Paki kaal50g

Veel samas kategoorias