Hea pakkumine! "Cream Caramel Crisp" roheline purutee 50 g

"Cream Caramel Crisp" roheline purutee 50 g

2307716300003

TOOTEL "PARIM ENNE" 09.06.2021

Roheline purutee pähkli ja krokandi tükkidega.

Koostisosad: roheline tee, pähkli ja krokandi tükid

Toodet pole enam laos

1,50 €

2,50 €koos maksudega

-1,00 €

30,00 € / kg

"Cream Caramel Crisp" roheline purutee 50 g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Pähklid on väga kõrge toiteväärtusega, sisaldades rohkesti proteiini, taimseid rasvu ja vitamiine. Nendes sisalduvad mineraalained kaalium, magneesium, kaltsium ja mangaan osalevad ainevahetusprotsessides ja luude ehituse tugevdamises. Ettevaatust! Pähkel on tugev allergeen.

"Cream Caramel Crisp" roheline purutee koostis

Koostisosad: roheline tee, pähkli ja krokandi tükid

Paberkotikeses (50g) purutee

Tee põhjaks on kasutatud rohelisi Jaapani ja Hiina teesid.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee austajale, mõnusa lisamaitse annavad tees olevad pähkli ja krokandi tükid. Purutee sobib suurepäraselt kingituseks.

Valmistamine: 250 ml vee kohta (80 kraadi) võtta 1 tl teepuru ja lasta tõmmata ca 3-5 minutit.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPurutee
Paki kaal50g

Veel samas kategoorias