Allahinnatud! "Astelpaju" taimne purutee 50 g

"Astelpaju" taimne purutee 50 g

2307723900005

TOOTEL "PARIM ENNE" 08.02.2021

Sellele suurepärasele puuvilja puruteele annavad hea maitse hibiskus, õun, astelpaju, apelsin ja murakas.

Koostisosad: hibiskus, kibuvits, õuna, astelpaju, apelsini, muraka tükid, looduslik lõhna- ja maitseaine

50 g

2,00 €

3,00 €koos maksudega

-1,00 €

40,00 € / kg

"Astelpaju" taimne purutee 50 g

Hibiskus on hästi tuntud C-vitamiini allikana, kuid ta aitab ka kõrge vererõhu ja maksahädade korral. Hibiskitee tugevdab kapillaare, aitab langetada vererõhku, alandab kolesterooli taset, on antibakteriaalse toimega, mõjutab soodsalt maksa ja kõhunäärme talitust, omab allergiavastast toimet, kaitseb alkoholi toksilise mõju eest. Hibiskuses sisalduv kvertsitiin parandab nägemist, võtab silmadelt väsimuse, aitab organismil puhastuda, väljutades mittevajalikud ainevahetusjäägid. Hibiskus on vastunäidustatud neeruhaigetele, sest sisaldab piisavas koguses oblikhapet.

Apelsin on väga tervislik ning maitsev puuvili. Apelsinis on rikkalikult C-vitamiini ja kaaliumi. Apelsine süüakse nii värskelt kui töödeldult.

Kibuvitsaviljad on tuntud C-vitamiini sisalduse poolest, 100 grammis on seda 250–2900 mg, lisaks veel märkimisväärselt lükopeeni ja teisi tähtsaid karotinoide, mis toimivad antioksüdantidena. Suur vitamiinisisaldus säilib ka kuivatatud viljades. Kibuvitsa igapäevane tarvitamine aitab alandada kõrget vererõhku ja mõjub hästi südametegevusele, sest sisaldab kaaliumisoolasid, ning sellest on abi isegi osteoartriidi puhul. Kõige tuntum on kibuvitsa kasutamine külmetuse ja väsimuse korral.     

Astelpajus on väga palju erinevaid vitamiine ja küllastumata rasvhappeid. Näiteks ühes väikeses astelpaju marjas on sama palju C-vitamiini kui terves apelsinis. Astelpajumarjad kuuluvad esimese viie toiduaine hulka nii karoteenide kui ka askorbiinhappe (C-vitamiini) ja E-vitamiini sisalduse poolest. Kuid lisasks vitamiinidele leidub astelpajus ka 15 mikroelementi, sealhulgas raud, magneesium, mangaan, boor, väävel, alumiinium, räni ja titaan. Tarbides regulaarselt vähestes kogustes astelpajumarju, on võimalik tugevdada oma immuunsüsteemi ning vältida erinevaid haigusi talvisel hooajal.

Murakad on väga suure C-vitamiini sisaldusega ning nendest valmistatud tee aitab kõha ja külmetuse puhul.

"Astelpaju" taimne purutee koostis

Koostisosad: hibiskus, kibuvits, õuna, astelpaju, apelsini, muraka tükid, looduslik lõhna- ja maitseaine

Paberkotike (50g) puruteed

Soovitused

Sobib suurepäraselt taimse purutee austajale. Hapuka maitsega taimne purutee on tõeline vitamiinipomm, mis väga hästi sobib ka kingituseks.

Valmistamine: 250 ml keeva vee kohta võtta 1 tl teepuru ja lasta tõmmata ca 2-4 minutit.

Sisaldus/maitseAstelpaju
Tee tüüpPurutee
Paki kaal50g

Veel samas kategoorias