Stühmer tume šokolaad apelsini tükkidega 100g

5999882958118

Tume šokolaad apelsini tükkidega, kakaosisaldus vähemalt 70%

Koostisosad: kakaomass, suhkur, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, emulgaator (sojaletsitiin), naturaalne vanilje lõhna- ja maitseaine, suhkrustatud apelsinikoor 15%

Toodet pole enam laos

2,50 €

25,00 € / kg

Stühmer tume šokolaad apelsini tükkidega 100g

Šokolaad on sajandeid vana maius, mida tänapäeval valmistatakse röstitud kakaoubadest töötlemise käigus saadavast kakaoubade massist, kakaovõis ja suhkrust. Piimašokolaadile lisatakse koostisesse ka piimatoorainet. Šokolaadi maitsed on erinevad ja sõltuvad juba kakaoubade päritolumaast, samuti tootmisviisist ja algsest retseptist.

Tumada šokolaadi kakaosisaldus võib ulatuda isegi üle 90%. Tume šokolaad peab sisaldama vähemalt 35% kakaosaadusi. Tume šokolaad on tervisele kõige kasulikum ja seda just kõrge kakaosisalduse tõttu. Tume šokolaad koosneb põhiliselt kakaoubade massist, suhkrust, kakaovõist, letsitiinist, maitse esiletoomiseks ka vaniliinist. Baas tumedale šokolaadile võib lisada erinevaid täidiseid ja lisandeid, et maitset veelgi parendada ja mitmekesistada.

Šokolaad sisaldab mitmeid aineid (näiteks antioksüdante), mis aitavad ennetada erinevaid haigusi. Šokolaad sisaldab ka olulisi toitaineid meie organismile (raud, B-vitamiinid jne.) Šokolaadi söömisel vallanduvad ajus "õnnehormoonid" endorfiinid, mis tekitavad sööjas heaolutunde. Šokolaadis leiduv serotoniin on looduslik antidepressant, mis tõstab meeleolu. Šokolaadi tasub süüa, aga nagu söömisel üldiselt tasub säilitada mõõdukus.

Stühmer on Ungari maiustuste firma, mis on tegutsenud juba 1868 aastast alates. Tootevalik on suur ja iga maiasmokk peaks leidma valikust just endale meelepärase toote.

Stühmer tume šokolaad apelsini tükkidega koostis

Koostisosad: kakaomass, suhkur, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, emulgaator (sojaletsitiin), naturaalne vanilje lõhna- ja maitseaine, suhkrustatud apelsinikoor 15%

100g toodet sisaldab: energia 2084kJ/501kcal; rasvad 32,9g, millest küllastunud rasvhapped 20,7g, süsivesikud 36,9g, millest suhkur 33,2g, kiudained 12,6g, valgud 7,4g, sool 0,03g

Kakaosisaldus vähemalt 70%. Võib sisaldada pähkleid ja gluteeni.

Toodetud Ungaris

Soovitused

Tume šokolaad on tervisele kasulik maiustus, loomulikult mõistlikus koguses. Suhkrustatud apelsinikoor annab tumedale šokolaadile mõnusa maitsenüansi.

Sisaldus/maitseTume šokolaad
Paki kaal100g

Veel samas kategoorias