Stühmer - Suhkrustatud apelsinikoor tumedas šokolaadis 200 g

5999565690656

Suhkrustatud apelsinikoor tumedas šokolaadis

Koostisosad: tume šokolaad 51%, suhkrustatud apelsinikoored 30%, suhkur, vein, või, glükoosisiirup, kakaovõi, rumm, vürtsnelk, kaaliumsorbaat

200 g

Toodet pole enam laos

2,00 €

6,15 € / kg

Stühmer - Suhkrustatud apelsinikoor tumedas šokolaadis 200 g

Šokolaad on sajandeid vana maius, mida tänapäeval valmistatakse röstitud kakaoubadest töötlemise käigus saadavast kakaoubade massist, kakaovõis ja suhkrust. Piimašokolaadile lisatakse koostisesse ka piimatoorainet. Šokolaadi maitsed on erinevad ja sõltuvad juba kakaoubade päritolumaast, samuti tootmisviisist ja algsest retseptist.

Tumada šokolaadi kakaosisaldus võib ulatuda isegi üle 90%. Tume šokolaad peab sisaldama vähemalt 35% kakaosaadusi. Tume šokolaad on tervisele kõige kasulikum ja seda just kõrge kakaosisalduse tõttu. Tume šokolaad koosneb põhiliselt kakaoubade massist, suhkrust, kakaovõist, letsitiinist, maitse esiletoomiseks ka vaniliinist. Baas tumedale šokolaadile võib lisada erinevaid täidiseid ja lisandeid, et maitset veelgi parendada ja mitmekesistada.

Šokolaad sisaldab mitmeid aineid (näiteks antioksüdante), mis aitavad ennetada erinevaid haigusi. Šokolaad sisaldab ka olulisi toitaineid meie organismile (raud, B-vitamiinid jne.) Šokolaadi söömisel vallanduvad ajus "õnnehormoonid" endorfiinid, mis tekitavad sööjas heaolutunde. Šokolaadis leiduv serotoniin on looduslik antidepressant, mis tõstab meeleolu. Šokolaadi tasub süüa, aga nagu söömisel üldiselt tasub säilitada mõõdukus.

Apelsin sisaldab rohkelt foolhapet. Apelsin on ka suurepärane vitamiin B4 allikas, parandades mälufunktsioone ja toetades ajutegevust üldiselt. Apelsini koorealune valge kiht ojn söödav ning sisaldab suures koguses C-vitamiini.

Stühmer on Ungari maiustuste firma, mis on tegutsenud juba 1868 aastast alates. Tootevalik on suur ja iga maiasmokk peaks leidma valikust just endale meelepärase toote.

Stühmer - Suhkrustatud apelsinikoor tumedas šokolaadis koostis

Koostisosad: tume šokolaad 51% (kakaomass, suhkur, kakaovõi, sojaletsitiin, vanilje), suhkrustatud apelsinikoored 30% (apelsinikoored, suhkur, glükoosisiirup, sidrunhape, kaaliumsorbaat, naatriumbensonaat), suhkur, vein, või, glükoosisiirup, kakaovõi, rumm, vürtsnelk, kaaliumsorbaat

100g toodet sisaldab: energia 1861kJ(445kcal), rasvad: 23g, millest küllastunud rasvhapped 13,1g, süsivesikud 51,8g, m8illest suhkur 47,9g, kiudaine 4,9g, valgud: 3,1g, sool: 0,1g.

Toodetud Ungaris

200g

Soovitused

Suussulav maius, milles on ühendatud suhkrustatud apelsinikoored ning tume šokolaad. Laheda disainiga pakend pakub rohkelt silmailu ja sobib seetõttu ka suurepäraselt kingituseks.

Sisaldus/maitseApelsin
Paki kaal200g

Veel samas kategoorias