Stühmer piimašokolaad 100g

5999882957029

Piimašokolaad, kakaosisaldus vähemalt 46%

Koostisosad: suhkur, kakaovõi, täispiimapulber, kakaomass, emulgaator (sojaletsitiin)

Toodet pole enam laos

2,50 €

25,00 € / kg

Stühmer piimašokolaad

Šokolaad on sajandeid vana maius, mida tänapäeval valmistatakse röstitud kakaoubadest töötlemise käigus saadavast kakaoubade massist, kakaovõis ja suhkrust. Piimašokolaadile lisatakse koostisesse ka piimatoorainet. Šokolaadi maitsed on erinevad ja sõltuvad juba kakaoubade päritolumaast, samuti tootmisviisist ja algsest retseptist.

Piimašokolaadi puhul on osa kakao kuivainest asendatud piimatoodetega, mis annab tootele magusama maitse, heledama värvuse ja pehmuse. Et šokolaadi saaks nimetada piimašokolaadiks peab see sisaldama vähemalt 14% piimakomponente ja kakaosisaldus peab olema vähemalt 25%.

Šokolaad sisaldab mitmeid aineid (näiteks antioksüdante), mis aitavad ennetada erinevaid haigusi. Šokolaad sisaldab ka olulisi toitaineid meie organismile (raud, B-vitamiinid jne.) Šokolaadi söömisel vallanduvad ajus "õnnehormoonid" endorfiinid, mis tekitavad sööjas heaolutunde. Šokolaadis leiduv serotoniin on looduslik antidepressant, mis tõstab meeleolu. Šokolaadi tasub süüa, aga nagu söömisel üldiselt tasub säilitada mõõdukus.

Stühmer on Ungari maiustuste firma, mis on tegutsenud juba 1868 aastast alates. Tootevalik on suur ja iga maiasmokk peaks leidma valikust just endale meelepärase toote.

Stühmer piimašokolaad koostis

Koostisosad: suhkur, kakoavõi, täispiimapulber, kakaomass, emulgaator (sojaletsitiin)

100g toodet sisaldab: energia 2478kJ/592kcal; rasvad 43.0g, millest küllastunud rasvhapped 27,3g, süsivesikud 41,5g, millest suhkur 40,5g, kiudained 3,5g, valgud 7,6g, sool 0,08g

Kakaosisaldus vähemalt 46%. Võib sisaldada pähkleid ja gluteeni.

Toodetud Ungaris

Soovitused

Mahedama šokolaadi austajale sobib maiustamiseks kindlasti klassikaline piimašokolaad.

Sisaldus/maitsePiimašokolaad
Paki kaal100g

Veel samas kategoorias