Allahinnatud! Cafe Deluxe Mokka kohvipadjad

Cafe Deluxe Mokka kohvipadjad

5410658008900

TOOTEL "PARIM ENNE" 06.04.2021

Cafe Deluxe kohvipadjad Philips Senseo ja analoogsetele kohvimasinatele.

Koostisosad: Kohvipadjad (20*7g), heledam röst

100% Arabica kohviuba

2,00 €

3,00 €koos maksudega

-1,00 €

14,29 € / kg

Cafe Deluxe Mokka kohvipadjad 20*7g

Kohvitaim on pärit Aafrikast. Kohvi tootmises on kaks tähtsat liiki: 1. Coffea Arabica ja 2. Coffea Robusta

Araabika pärineb Etioopiast, Robusta avastati Kongost. Araabika moodustab umbes 65% ja robusta 35% maailma kohvitoodangust. Araabika kohvi maitse on mahedam ning sellel on rohkem maitsenüansse kui robustal. Robusta oma tugeva maitse tõttu sobib segudesse, mis on tumeda röstiga. Araabika kohvitaim on vastuvõtlikum ilmastiku muutustele (vähe vihma, külm) ja hävib kergemini. Robusta seevastu on ilmastikukindlam taim.

Kohvimari on kirisisuurune ja värvub küpsedes tavaliselt tumepunaseks või kollaseks. Mari valmib 9 kuud peale taime õitsemist. Igas kohvimarjas on kaks seemet ehk kohviuba.

Kohvisaak korjatakse kas käsitsi või masinaga (sõltub kasvukohast). Pärast korjet on oluline, et kohvimarjad läheks kiiresti töötlemisse, et tagada nende kvaliteedi säilimine. Kohvioad eraldatakse marjast, need puhastatakse, kuivatatakse ja sorteeritakse. Toorkohv on õli järel teine enim kaubeldud tooraine maailmas. Kohvi meeldivad aroomid, suurepärane maitse ja kaunis värv saadakse toorkohvi röstimise käigus. Valgud ja süsivesikud lagunevad röstimisel aminohapeteks ja suhkruteks, oa roheline värv muutub järk-järgult pruunimaks. Röstimise käigus lagunevad toorkohvis olevad happed, mida tumedam röst, seda vähem on alles jäänud happeid. Röstimise aeg sõltub kohvisordist ja on vahemikus 5-15 minutit. Röstimine toimub röstimistrumlis, kuumas 400-kraadises õhuvoolus.

Senseo on kohvi valmistamissüsteem, mida tutvustati esmakordselt 2001 veebruaris Hollandis. Kohvi valmistamiseks kasutatakse kohvipatju, tänu millele valmib kohvi kiirelt, lihtsalt ning muretult. Täidate masina veega, panete masinasse kohvipadja ja vajutate nuppu, mis masina tööle paneb. Minuti või paariga valmib maitsev kohv filtreerimise teel, kasutades kerget rõhku. Hiljem jääb ära filtri puhastamine, lihtsalt eemaldage kohvipadi masinast ja visake minema. Lisaks mugavusele on Teile võimalus proovida erinevaid kohvi maitseid. Kohvipatjade põhitüübid on: mild, regular, mocca, dark rost, extra dark rost. Lisaks on valikus erineva maitsestusega kohvipadjad. Senseo masinas saab kasutada ka teepatju.

Cafe Deluxe Mokka kohvipatjade koostis

Koostisosad: kohvipadjad (20*7g), heledam röst

100% Arabica kohviuba

Toodetud:Belgias

Soovitused

Kohvipadjad Philips Senseo ja analoogsetele kohvimasinatele. Kohvipatjadega saab valmistada kohvi kiirelt ja mugavalt. Originaalpakendit säilitada kuivas ja jahedas.

Kogus pakendis20
Paki kaal140g
Kohvi tüüpKohvipadjad
Rösthele röst
Kohvi koostisCoffea Arabica
Masina tüüpPhilips Senseo (ja analoogid)

Veel samas kategoorias