Satro Super Choc 24 kakaojoogipulber 1kg

4015767102719

Kõrge kakaosisaldusega (vähemalt 19%) kakaojoogipulber

Koostisosad: suhkur, kakaopulber vähemalt 19%, lõssipulber, sool, E341, vanilje lõhna- ja maitseaine

7,00 €

7,00 € / kg

Satro Super Choc 24 kakaojoogipulber 1kg

Vabas tõlkes tähendab "kakao" - Jumalate toit. Kakao positiivset mõju inimeste tervisele ja meeleolule täheldati juba ammustel aegadel.

Teadlased on jõudnud järelduseni, et tassi täis kakaod päevas aitab hoida tervist. Põhjus on lihtne - kakao sisaldab rohkelt antioksüdante. Antioksüdandid aitavad ära hoida paljusid haiguseid ning takistavad organimis vananemisprotsesse. Kakao sisaldab samuti rohkelt vitamiine ja mineraalaineid (raud, kaltsium, magneesium, B-grupi vitamiinid, C-vitamiin, E-vitamiin). Kakao parandab meelelolu ja seda nimetatakse ka looduslikuks antidepressandiks. Kakaod kasutatakse paljudes toiduainetes, näiteks šokolaadis. Kuna aga šokolaadi sisladab ohtralt rasva, siis kakaojoogina kakaod tarbida on kasulikum, sest joogis on kordades vähem rasva.

Antud kakaojoogipulberi tootja on Saksamaal asuv firma Satro, mis on tegutsenud juba 1934 aastast ja pakub laia valikut tooteid (kakaopulbrid, lahustuv kohv, lahustuv tee, piimapulbrid jne.)

Satro Super Choc 24 kakaojoogipulber koostis

Koostisosad: suhkur, kakaopulber vähemalt 19%, lõssipulber, sool, E341, vanilje lõhna- ja maitseaine

Toodetud Saksamaal.

Pakendatud 1kg pakendisse.

Võib sisaldada soja ja gluteeni.

Soovitused

Kakaojoogipulbrit võib segada otse sooja vette. Kuna toode sisaldab piimaprodukte, siis on tulemus juba üsna piimane. Aga võib kasutada ka sooja või külma piima. 200ml vedelikule soovituslik pulbri kogus on 22-25g.

Sisaldus/maitsekakao
Paki kaal1kg